Luni - Vineri 9:00 - 19:00

Accesorii retelistica &Conectica

ITB

ITB Priza dubla aplicata, categ 5e, UTP IT-2PR-UTP

 
in stoc depozit
10,55 lei
LogiLink

LogiLink Mufa RJ45, CAT5, neecranata, 100 buc

 
in stoc magazin suficient
18,65 lei
ITB

ITB Conector RJ45, 8p8c, UTP categ 5e IT-RJ45-UTP

 
in stoc depozit
18,47 lei
ITB

ITB Priza simpla aplicata, categ 5e, UTP IT-PR-UTP

 
in stoc depozit
Gembird

Tester cablu Gembird NCT-3

 
in stoc depozit
233,86 lei
Hama

Cablu retea Hama 39609 CAT 5e UTP 10 metri

 
in stoc depozit
44,83 lei
 
in stoc depozit
381,09 lei
Nexans

Nexans Cablu UTP Cat.6 N100.166 rola 305m

 
in stoc magazin limitat
436,91 lei
Gembird

Cablu UTP LAN CAT6 Gembird UPC-6004SE-SO, 305 metri

 
in stoc depozit
422,87 lei
CTC Union

Cartela mediaconvertor CTC Union, singlemode, WDM tip A, 20Km

 
in stoc depozit
342,99 lei
CTC Union

Cartela mediaconvertor CTC Union, SM 50Km, In-band managed

 
in stoc depozit
417,30 lei
CTC Union

Multiplexor CTC Union, 4xE1+ 1 Fast Ethernet fiber slot (SFP)

 
in stoc depozit
1.845,21 lei
OpticNetwork

Patch cord FO SM FC/FC duplex 3m, OpticNetwork

 
in stoc depozit
30,74 lei
OpticNetwork

Cabinet ODF rack 19 GPX-4822- 48 Fibre, OpticNetwork

 
in stoc depozit
415,73 lei
CTC Union

Cablu X21 male pentru G703-FE1A, CTC Union

 
in stoc depozit
51,77 lei
CTC Union

Modul 4V35, CTC Union

 
in stoc depozit
564,19 lei
CTC Union

Convertor Ethernet - V.35/X21 sincron, CTC UNION

 
in stoc depozit
905,99 lei
Cisco

Cisco CATALYST 4500 E-SERIES

 
in stoc depozit
19.411,35 lei

Accesorii retelistica &Conectica Online